The Djangos

The Djangos został powołany do życia w 2014 r. z potrzeby serca. Niekonwencjonalny pełen optymizmu życiowego skład.
Biografia
Po 3 latach prób i pracy twórczej oraz zdobyciu z jednej strony doświadczenia a z drugiej świadomości na co się właściwie porywamy, zespół The Djangos zdecydował się wydać swój pierwszy autorski album długogrający.
The Djangos to zespół dziesięciu pasjonatów którzy spotkali się z potrzeby serca a może nawet i duszy ale przede wszystkim z bezwarunkowej miłości do muzyki. Ogromne znaczenie ma dla nas kultura reggae, ale też szeroko pojęta muzyka światowa ( z pewnymi wszak gatunkowymi wyjątkami). Wierzymy, że muzyka może zmienić świat na lepsze i ta właśnie wiara połączyła nas w jeden zespół.The Djangos to:

Natalia ” Ka ” Paruszewska urodzona w Niemczech wychowana w Nowym Yorku charyzmatyczna wokalista zespołu od 2013 na stałe mieszkająca w Bielsku-Białej.
Angelika Wróbel – perkusja,
Monika Biczysko- chóry oraz instrumenty klawiszowe,
Dorian Borek – instrumenty klawiszowe,
Janusz Zalewski – gitara,
Tomasz Kinecki – instrumenty perkusyjne,
Paweł Kamiński – saksofon,
Marcin Malarz – trąbka,
Andrzej Danek – Puzon,
Daniel Wysocki – bass,Geneza nazwy:
Wielbiciele filmów Quentina Tarantino pewnie będą mieli pewne skojarzenia i to jest bardzo dobry trop. Rzeczywiście genialny film ” Django” był naszą inspiracją a do muzyki podchodziliśmy bardzo intuicyjnie i dążyliśmy aby album o nazwie ” Hot & Fire ” był wyjątkowy a zarazem świadomy i muzyka którą chcemy się podzielić sprawiała pewną radość. Budując zespół, elementem kluczowym było poszukanie takich ludzi, którzy włożą serce w te piosenki i dziś po całym przedsięwzięciu możemy powiedzieć, że cel został osiągnięty świadomie, bez nacisków a przede wszystkim w zgodzie ze sobą.
Pozdrawiamy The Djangos

Płyta Hot & Fire ukazała się nakładem Lou&Rocked Boys

link do singla promującego https://www.youtube.com/watch?v=_T2WqE8n7kk