Dr Love & Slaveah

Hlobosz Hlobosz Sam System
Kim jesteśmy? Jesteśmy składem, który ubzdurał sobie, że ma korzenie węgierskie i 300 lat tradycji zubożałej szlachty. Oprócz tego lubimy hałasować w bibliotekach, lubimy wchodzić do szpitala bez obuwia ochronnego, nie trzymamy się grupy i przewodnika w muzeach, wpychamy się do kolejek w supermarketach, jeździmy prawą stroną jezdni, nie przekraczamy 30 km/h na autostradzie, mieszamy alkohole, jemy czekoladę w autobusach, opowiadamy głupie i niestosowne kawały i pieprzymy głupoty przez mikrofon.
Czym się zajmujemy? Robimy imprezy, na których gramy co lubimy, a poleci co puścimy. Gramy starocie i oklepane hity z lat 80-tych i 90-tych. Mieszamy Country z Rapem i Funk z Disco. Przypominamy co kiedyś było na TOPie, a jak nie było to i tak to puścimy.
Dla kogo to robimy? Robimy to głównie dla ludzi, którzy nie wiedzą czego się spodziewać i którzy potrafią niepoważnie podchodzić do imprez. Albo dla takich co lubią się nawalić i przespać imprezę pod głośnikiem. A czasem robimy to po to by podenerwować właścicieli lokali.